Lekarze

 • lek. wet. Monika Brzezewska - specjalista radiologii weterynaryjnej

  Ukończyła studia w marcu 2009r. na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej.
  Odbyła liczne praktyki i staże, m.in. w Klinice Weterynaryjnej w Istambule (Turcja), w Przychodni Weterynaryjnej w Pucku, w Lecznicy „Cztery Łapy” w Gorzowie Wlkp. Od marca 2011r. prowadzi własną działalność weterynaryjną. Główny obszar zainteresowań to rozród, położnictwo weterynaryjne, diagnostyka obrazowa. Od zawsze praca w tym zawodzie była dla niej największą pasją. Od sierpnia 2011roku sprawuje opiekę lekarsko-weterynaryjną nad zwierzętami w Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt w Radlinie k/Jarocina. W roku 2017r. uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny radiologii weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

  Prywatnie jest miłośniczką pieszych wędrówek po górach, lubi malować, jeździć na nartach. Członek Polskiego Związku Łowieckiego. 

 • lek.wet.Mateusz Brzezewski

  lek. wet. Mateusz Brzezewski - specjalista chirurgii weterynaryjnej

  Absolwent wrocławskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej. Ukończył specjalistyczne szkolenia z zakresu chorób zwierząt egzotycznych w Brnie, odbył staż kliniczny o praktyce mieszanej w Przychodni Weterynaryjnej w Pucku, przez rok pracował w Klinice dla małych zwierząt w Gorzowie Wlkp. W roku 2015 uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii weterynaryjnej. Aktualnie wraz z żoną prowadzi  Leszczyńskie Centrum Weterynaryjne "MISIU" . Rozwija swoje zainteresowania medyczne w leczeniu zwierząt egzotycznych,  przede wszystkim gadów i ptaków, a także w zakresie chirurgii, ortopedii. 

  W życiu pozazawodowym interesuje się szeroko pojętą terrarystyką, sztukami walki, wędkarstwem oraz wędrówkami po górskich szlakach.

 
stat4u