SZPITAL

Zapewniamy całodobową opiekę weterynaryjną dla Waszych Pupili po zabiegach chirurgicznych, urazach oraz podczas leczenia stacjonarnego w przypadku wystąpienia schorzeń o ciężkim, przewlekłym przebiegu.

 

---DLA PSÓW I KOTÓW---

Niektóre przypadki zwierząt ciężko chorych wymagają leczenia stacjonarnego, gdy zwierzę wymiotuje, gdy ma biegunkę, gdy nie przyjmuje pożywienia i płynów musi dostawać płyny i leki w formie ciągłego wlewu dożylnego, czego w domu właściciele nie są w stanie zagwarantować swoim Pupilom. Często leki wymagają wielokrotnego podawania w ciągu doby,  co jest często niewykonalne i kłopotliwe dla właścicieli.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem m.in. pompą infuzyjną - pozwalajacą na precyzyjne i bezpieczne dawkowanie leków i podaż płynów drogą dożylną, szczególnie niezbędna w leczeniu małych pacjentów np. szczeniaków, kociaków, psów ras miniaturowych. A także namiotami tlenowymi - umożliwiającymi  tlenoterapię w nagłych przypadkach klinicznych!

 

Podczas leczenia stacjonarnego jesteśmy w stanie lepiej  kontrolować objawy chorobowe, stan zdrowia zwierzaka, monitorować funkcje życiowe, różne parametry za pomocą sprzętu medycznego niż podczas jednej wizyty w gabinecie w ciągu dnia.

 

---DLA ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH---

Trafiają do nas chore gady z brakiem łaknienia, krzywicą, wychudzeniem, zaparciem jaj, uszkodzeniem nerek, wypadnięciem kloaki, hemipenisa, robaczycą i szeregiem innych chorób, których leczenie jest czasochłonne i wymaga stworzenia zwierzęciu odpowiednich warunków, w krórych mógłby dochodzić do zdrowia. Często karmienie "na siłę" przeważnie ruchliwymi owadami sprawia właścicielom trudność, w czym chcielibyśmy pomóc.

 

Także z ptakami egzotycznymi nierzadko są problemy zdrowotne, z którymi postaramy się zmierzyć.

 

Podczas wizyty w gabinecie uzyskają Państwo także szczegółowe informacje dotyczące prawidłowego żywienia i utrzymania gadziny bądź ptaka.

 
stat4u