• lek.wet. Monika Brzezewska - specjalista radiolog
    lek.wet. Monika Brzezewska - specjalista radiolog
  • lek.wet. Mateusz Brzezewski - specjalista chirurg
    lek.wet. Mateusz Brzezewski - specjalista chirurg

Nasza misja

Leszczyńskie Centrum Weterynaryjne "MISIU" zostało założone w kwietniu 2014 roku przez absolwentów Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. 

 

Tworzymy zespół lekarzy weterynarii, dla których praca jest jednocześnie pasją i receptą na życie. Ludźmi, którzy poświęcają siebie i swój wolny czas na ratowanie zdrowia i życia zwierząt.

 

Praca lekarza weterynarii jest zwieńczeniem naszych marzeń, które zawsze były związane ze zwierzętami. Posiadamy ich zresztą sporą gromadkę. Jesteśmy w stanie zrozumieć problemy naszych podopiecznych i wymagania ich właścicieli.


Naszym atutem jest pełne zaangażowanie i poświęcenie w niesieniu pomocy medycznej dla Waszych Pupili. Cały czas poszerzamy naszą ofertę diagnostyczną i leczniczą, dzięki posiadaniu i inwestowaniu w profesjonalny sprzęt medyczny,  a także specjalizując się w różnych dziedzinach weterynarii, m.in. w chirurgii weterynaryjnej, radiologii, w chorobach zwierząt egzotycznych, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach weterynaryjnych.  Możecie Państwo liczyć na naszą pomoc. Wszystko po to, by jak najlepiej świadczyć usługi dla Waszych podopiecznych.

 

Współpracujemy ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Radlinie koło Jarocina (woj. wielkopolskie), fundacjami dla zwierząt,  hodowcami psów i kotów, licznymi laboratoriami weterynaryjnymi, instytucjami naukowymi.

 

 

 

 

 
stat4u